״קיץ באנגלית״ - סאמר סקול מושלם בלונדון ובניו-יורק

New-York, USA

מנהטן קולג׳

סאמר-סקול גדול מהחיים בעיר גדולה מהחיים!

 

Manhattan College ממוקם מעל הנקודה הצפונית של האי מנהטן בניו-יורק.
במתחם הקולג׳ קיימים מתקני ספורט משוכללים, מבני מגורים נוחים ונעימים, חדר אוכל עם בופה ענקי ומעולה ואולם נשפים כמו בסרטים. מובטחת לכם חווית קולג׳ אמריקאי שתזכר לכל החיים.

ליד הקולג׳ ממוקמת תחנה של הרכבת התחתית של ניו-יורק, מה שמספק לכם גישה יום-יומית למרכז מנהטן וביקור באתרים ובאטרקציות המדהימות שיש לניו-יורק להציע.

לימודי האנגלית מתקיימים בשיתוף עם חבר’ה מכל העולם, באווירה נעימה וחווייתית המקנים לתלמידים את השפה האנגלית בצורה הטובה ביותר. יום לימודים כולל ארבע שעורים של אנגלית אינטנסיבית ע”י מורים חברותיים ומקצועיים ובשיתוף נוער שאינו דובר עברית.

כל תלמיד ישובץ בכיתה לפי רמתו האישית באנגלית, עפ"י מבחן שיערך ביום הראשון ללימודים. עד 15 תלמידים בכיתה.

לימוד האנגלית נמשך גם מעבר לשיעורים בכיתה - שפע של פעילויות עם בני נוער מהעולם יוצרים מציאות בה ההתנהלות והתקשורת בין התלמידים מתקיימת באנגלית, וכך ילדכם יוכל לתרגל את השפה לאורך היום ולרכוש מיומנות וביטחון בשימוש השפה האנגלית.

 

המגורים הינם בקמפוס של ׳מנהטן קולג׳׳ - קולג׳ אמריקאי כמו בסרטים, באותו מתחם בו מתקיימים הלימודים והארוחות. בכל חדר לנים 2 תלמידים, וכל 2 חדרים היא יחידה המתפקדת כדירה עם שרותים ומקלחת פרטיים. בכל קומה קיים חלל משותף לרווחת התלמידים, עם טלוויזיה, ספות, מכונות אוטומטיות וכו׳.

 

מיקום הקולג׳ בעיר ניו-יורק, מאפשר גישה נוחה ובטוחה לכל האתרים והאטרקציות שבמנהטן, כך שתוכלו לחוש את העיר על בסיס יומיומי. קמפוס המגורים מאובטח 24/7, וסריקות נעשות באופן תדיר בשעת הלילה סביב הקמפוס.

 

פעילויות וטיולים. בכל יום, מעבר ללימודי האנגלית, יתקיימו פעילויות רבות וכן טיולים ובילויים במנהטן ואף גם מחוץ לעיר ניו-יורק. התכנית מספקת פעילות ענפה מסביב לשעון, ושימוש בשפה האנגלית תוך כדי הנאה.

בתכנית: שייט על נהר ההדסון, ביקור ב׳אליס איילנד׳ ובפסל החירות, ביקור בקומת התצפית של ה׳אימפייר סטייט׳, מוזיאון הטבע, ביקור באתר ההנצחה לזכר 9/11 וגראונד זירו, מוזיאון המטרופוליטן, קניות בשדרה החמישית, סיור בסנטרל פארק, סיורים בגריניץ׳ וילג׳, ׳ליטל איטלי׳, צ׳לסי, ה׳הי-ליין׳, טיימס סקוור, ברואדווי, נסיעה לביקור בפילדלפיה ועוד ועוד.

הטיולים מתבצעים בליווי צוות המדריכים הצמוד לקבוצה, תוך שמירה על ערנות מתמדת ובליווי מורים מבית-הספר.

 

כלכלה מלאה לאורך התכנית. מתחם האוכל בקולג׳ מציע מגוון ענק של מזון לתלמידים במתכונת ׳בופה׳ עשיר בוקר, צהריים וערב. ביציאה לטיול של יום שלם, יקבלו התלמידים ארוחות ארוזות לדרך. בנוסף תתקיים גם ארוחה ב׳הארד רוק קפה׳ במנהטן.

נא לעדכן בעת ההרשמה באם נדרש מזון מיוחד.

 

המדריכים שלנו הינם מדריכים מקצועיים, עם ניסיון עשיר בעבודה עם נוער בכלל ובתכנית זו בפרט, צמודים לקבוצה וזמינים 24 שעות ומעניקים יחס אישי וחם לכל משתתף.

מפעילת תכנית "קיץ באנגלית" הינה חברה וותיקה המתמחה למעלה מ-20 שנים בתחום הסאמר-סקולים ובעלת קשרים רבים ומוניטין מעולה בענף זה.

 

משתתפי התכנית הם נוער בגילאי 14-18, שרוצים להעמיק את ידיעת השפה האנגלית ובנוסף ליהנות, לבלות ולטייל בניו-יורק.

יציאה: 21.7.19 | חזרה: 4.8.19

תאריך החזרה מתייחס ליום ההמראה - הנחיתה תהיה למחרת התאריך הרשום.

 

מחיר התכנית כולל:

>> טיסה בחברה סדירה כולל מיסי נמל ודלק  >> הסעות ונסיעות >> לימודי אנגלית >> מגורים

>> מזון בכלכלה מלאה >> שפע טיולים וכניסות למוזיאונים ואטרקציות לפי התכנית  >> הדרכה

 

מחיר התכנית אינו כולל:

>> ביטוח בריאות ומטען >> הוצאות אישיות בארה״ב

 

 

מספר המקומות מוגבל! מהרו להרשם!!!

 

 

ט.ל.ח.

לו״ז - Manhattan College - ניו-יורק

תמונות - Manhattan College - ניו-יורק

מפה - Manhattan College - ניו-יורק

03-609-3349